کرکره هوشمند آلومینیوم فروشگاهی و پارکینگی Electric Rollup Shutters
تیغه های آلومینیومی به دلیل ضدزنگ بودن و بی صدا بودن رایج ترین و پرکاربرد ترین نوع در کرکره های هوشمند می باشد و در قالب های تک پل و دو پل در بازار موجود است و به نسبت کیفیت و وزن قیمت گذاری می شود.
عامل اصلی در بی صدا بودن تیغه های آلومینیومی، بیلت یا شمش آلومینیومی مصرفی و درصد خلوص آلومینیوم آن می باشد. طبعاً استفاده از مواد بازیافتی و سایر آلیاژها باعث ایجاد صدا در هنگام بازو بسته شدن درب کرکره می گردد.

کرکره شفاف پلی کربنات Clear Polycarbonate Rollup Shutter
تیغه این نوع کرکره از مواد پلی کربنات شرکت صنایع شیمیایی، داروسازی و زیست فناوری آلمانی Bayer.AQ تولید شده و با اتصالات استیل و آلومینیوم به یکدیگر وصل شده و در حین زیبایی و خاصیت شفافیت، قابلیت ضدضربه و ضدحریق بودن را دارا می باشد.

کرکره سکشنال Section Rollup Shutter
درب سکشنال بسیارمناسب برای پارکینگ ها با ارتفاع ورودی کم ، زیرا حداقل فضا برای باز شدن را اشغال می کند و مانند کرکره های رول آپ نمی چرخد و به صورت قطعه قطعه در ریل ها جمع می شوند. این درب ها در طیف های رنگی متنوع موجود بوده و نیز عایق حرارت و صدا می باشند.

کرکره های رول گیتر Roll Gitter Shutter
این نوع کرکره ها در رده امن ترین نوع کرکره ها قرار دارند. مهندسان و طراحان شرکت های معتبر دنیا بر آن شدند تا کرکره ای زیبا و ظریف و در عین حال با ضریب امنیتی بالا تولید کنند. جنس این نوع کرکره از مفتول های فولادی آبکاری شده و روکش آلومینیومی و کروم می باشد، که قابلیت ضدبرش داشته و فقط با هوا برش بریده میشود.