ورق کامپوزیت Aluminium Composite Panel
کامپوزیت به معنی ماده مرکب و ترکیبی از آلومینیوم و مواد پلاستیک پلی اتیلن می باشد. نکته حائز اهمیت برای طراحان و سازندگان تنوع رنگ بالا و اینکه در قالب پوششی قوی و مقاوم در برابر عوامل مختلف زیستی مانند نور خورشید ، سرما و گرما ، باران های اسیدی و ... می باشد.

ترمو وود Thermo Wood
ترمو وود حاصل فرآیند خشک کردن چوب با بخار آب و گردش هوا می باشد، که در این فرآیند دمای 220 درجه سانتی گراد به مغز چوب داده می شود که رطوبت چوب به کمتر از 5% رسیده و زنجیره های سلولوزی چوب میشکند و به علت حرارت بالا ، چوب از هرگونه موریانه و حشرات میکروسکوپی پاک می شود. همین فرآیند سبب می شود تا محیط رشد هرگونه قارچ و کپک از بین برود و طول عمر چوب بالا رود. در فرآیند ترمو کردن چوب از هیچگونه ماده و افزودنی شیمیایی استفاده نمیشود و به همین دلیل ترمو وود محصولی کاملا ارگانیک و سازگار با محیط زیست می باشد و جلوه بصری زیبایی به مخاطب نمایش می دهد.

انواع حروف برجسته
1- حروف برجسته پلاستیکی: رو به رو و لبه ی این نوع حروف از جنس طلق پلکسی گلاس می باشد و نوردهی بیشتری نسبت به سایر حروف دارد.
2- حروف برجسته چلنیوم: به دلیل لبه آلومینیومی، زیبایی بیشتری نسبت به حروف پلاستیکی دارد و کاربرد بیشتری در بازار دارد.
3- حروف برجسته استیل 304: این نوع حروف علاوه بر زیبایی بی نظیر و دوام بالا هیچگونه گرد و غبار را به خود جذب نمیکند و سطح آن همیشه براق مانده و هیچگاه رنگ آن مات و کدر نمی شود.